"Sağlıklı Yeşil Alanlar" sloganıyla, en son teknolojilerden yararlanarak verdiğimiz hizmetlerle, her gün, bir öncekinden daha önde olma yarışındayız!

ARGE ve TKY'ye ciddi ekonomik yatırımlar yapmaktayız.

İyi yapılanma; kalkınmanın itici gücü olduğu gibi kendine yeten, sağlıklı ve verimli üretimlerin oluşacağı, güçlü, çağdaş, güvenilir ve aranan olmanın da ilk şartıdır. Bu bakımdan ARGE (Araştırma ve Geliştirme) çalışmaları, sanayimiz için yaşamsal bir önem taşımaktadır. Farklı özellikleri olan bireylerin beğenilerine hitap edebilmek için sunulacak hizmetler, öncelikle sağlıklı, daha sonra da toplumsal yaşamın gereklerine yanıt verebilecek nitelikte olmalıdır. Bu amaçla, nitelikli üretimlerimizi artırmalı ve insana yatırım yapmanın çağdaş yöntemlerini kullanmalıyız.

Çok eskilere dayanan "sağlıklı yeşil alanlar" sanayimiz; günümüzde, büyük bir gelişmenin göstergesi olarak çağdaş hizmetler vermektedir. Bugün, her çeşit çim üretiminde ülkemizde ilk sıralarda yer alarak, ekonomimizin sürükleyici gücü haline gelmiştir.

Biz EGEÇİM PEYZAJ TARIM GIDA TEKSTİL HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak; ülkemiz ekonomisindeki yerimizin bilincindeyiz. Bu sorumluluğu taşırken ; "Her gün daha iyisini nasıl yaparız?" sorusunun yanıtını oluşturacak çalışmaları gerçekleştirmekte ve elde edilen verilerin değerlendirilmesi, hayata geçirilmesinde ARGE'ye ciddi ekonomik yatırımlar yapmaktayız.

Sanayimizin; emeklerimiz oranında güçleneceğine, sahiplenmemiz oranında üretimin daha verimli olacağına inanıyoruz. Bu inançla; çalışanlarımızın da koşullarının iyileştirilmesi kaygılarımız arasındadır. TKY (Toplam Kalite Yönetimi) çalışmalarımızla da üretimin yanı sıra, iş gücünün de nitelikli olmasını sağlayabilmekteyiz. Böylece; işini severek, bilerek yapan çalışanlarımızla GÜLER YÜZLÜ VE MUTLU BİR AİLEYİZ. Biz; bu sevgiyi, ürünlerimize de yansıtmanın huzurunu yaşıyoruz!.. İDDİALIYIZ!.. En son teknolojilerden yararlanarak verdiğimiz hizmetlerle, her gün, bir öncekinden daha önde olma yarışındayız!.. Buradaki temel amaç; süreçteki değişkenliğin, işlem basamaklarının ve işlem süresinin azaltılarak hızlılığı sağlamak, sıfır hataya ulaşmaktır.

14 Ekim 2014

Paylaş